Ankara Şehirlerarası Nakliyat

Sizde bir memur yada çalışma iseniz ve iş dolayısıyla şehir değiştirmek zorunda iseniz tam da doğru yerdesiniz. Ankara şehirler arası nakliyat alanında 25 yıllık bir tecrübe ile şehir içi ve şehirlerarası ev eşyası taşıma hizmeti veriyoruz. Ankara şehirler arası ilden ile Nakliye hizmetlerimizin tamamı müşteri memnuniyeti üzerine düzenlenir. Atama dönemlerinde doğu dan batıya batıdan doğuya gibi Türkiye'nin dört köşesinde taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Şehirlerarası eşya taşıma gerçekten de hem zor hemde özen ve doğru planlama gerektiren bir iştir. Bunun bilincinde olarak her geçen gün tecrübelerimizi artırıyoruz. Mamak evden eve nakliyat içinde hizmetimiz vardır.

Ankaraİstanbul arası evden eve nakliyat seferlerimizde ortak çalıştığımız Beylikdüzü evden eve nakliyat iş ortağımızın asansörünü kullanarak yüksek katlı taşıma işlerini başarılı olarak yapıyoruz.

Ankara Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Süreci

Bizimle iletişime geçtiğiniz anda Ankara evden eve nakliyat için bir süreç başlatırız. Bu süreç tanışma ve ücretsiz olarak verdiğimiz ekspertiz hizmeti ile başlar. Bu aşamada bizden tam olarak ne istediğiniz anlamaya çalışırız. Eşyaların tespiti,ev konumu,teslim alma ve teslimat tarihi gibi tüm detayları planlarız. Verdiğimiz sölerin tamamını eksiksiz tutabilmek ve sizi memnun edebilmek için bu süreç bizim için çok önemlidir. Bu süreçte şunlar var;

Ücretsiz Ekspertiz: Evden eve nakliyat için gereken bütün planlama bu aşamada yapılır.Paketleme malzemeleri,asansörün kurulacağı ve kamyonun yanaşacağı yere kadar bütün işler planlanır.Taşınma tarihi ve saati belirlenir.Fiyat konusunda anlaşma sağlanır ve gerekli evrak işleri düzenlenir.

Eşyaların Toplanması: Taşınma günü anlaşma şartlarına göre küçük eşyalar kolilere yerleştirilir,mutfak eşyaları vesaire. Elektronik eşyalar,biblolar gibi küçük tüm eşyalar toparlanır.Tabi bu anlaşma şartlarına göre değişir. Toplama bize ait olan taşıma sistemi ve toplama size ait olan taşıma sistemi vardır. Bu tamamen  fiyat anlaşması ile alakalıdır.

Mobilya Ve Beyaz Eşya De Montaj İşlemi : Daha sonra evden de monte edilmesi gereken mobilyalar,beyaz eşyalar,avizeler,klima gibi tüm eşyaların sökme işlemi yapılır.

Evden Eve Eşya Paketleme: Sonrasında ev eşyalarınızın tümü sayfa başnda gördüğünüz baloncuklu naylon ve streç film yardımı ile korunaklı ve hijyenik şekilde paketlenir.

Yükleme ve İstif: Bu konu paketlemeden daha önemli bir iştir. Eşyaları araç içinde muntazam şekilde ağır eşyalar alta hafifler üste olacak şekilde istif etmek gerekir. Aksi halde paketlemenin pek bir faydası olmayacaktır. Firmamız bu konularda oldukça tecrübelidir.

Not: Bu işlemlerin tam tersi örnek olarak mobilya ve beyaz eşyaların montajları yeni evinizde istediğiniz düzene göre yapılacaktır.

Ankara Adana Arası Ev Taşıma Ücretleri

Ankara Adana arası nakliyat yada ev taşıma fiyatlarımız dönüş arabası olduğumuzdan uygun fiyatlara yapılacaktır. Bu taşımacılık hizmetimiz asansörlü ve profesyonel olarak yapılır. Haftanın belirli günleri Ankara Adana arası evden eve nakliyat servisimiz var. Haberdar olmak için bize bilgi vermeniz yeterlidir.

 

  1.  Ankara Sigortalı ve Sözleşmeli Şehirlerarası Nakliyat

Herkesin eşyası kendine göre kıymetlidir. Müşterilerimiz bizi aradığında ilk soru sigortalı taşımacılık yapıyormusunuz diye sorar. Eşyalarım zarar görürmü görürse ne olacak gibi endişeleri var haklı olarak. Biz eşyalarınızı Ankara şehirlerarası taşıma esnasında kaza ,doğal afet,hırsızlık gibi olaylara karşı eşya bedelince sigortalıyoruz. Diğer sigorta firmalarının karşılamadığı durumlar için sözleşme şartlarına bağlı olarak gereğini yapıyoruz.

Maalesef sigorta firmaları işçilik sırasında doğabilecek hasarları karşılamıyor. Örneğin işçilerden bir paketleme yada yükleme yaparken eşyanıza istemden de olsa zarar verse bunu sigorta firmaları karşılamaz. Karşılar diyen kimselere itimat etmeyiniz. Araştırınız nakliyat emtea sigortası. Bu gibi durumlarda garanti firmamızdır. Bundan hiç endişeniz olmasın.Zaten profesyonel olarak verdiğimiz hizmet sayesinde böyle bir hasar oluşması da mümkün değildir.

Ankara Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları

Ankara şehirlerarası nakliyat fiyatları hakkında şuradan şuraya şu fiyat buradan buraya bu fiyat diye buraya liste yapmamız mümkün değildir.Her müşterinin eşyası ve işçilik olayı farklıdır. Ancak size vazı örnekler verebilir. Örneğin ;

Ankara Adana Arası Ev Taşıma Fiyatları : Ankara Adana arası 3+1 bir evinizin 5. kat dan alınıp yine 5. kata taşınacağını varsayalım. Küçük eşyalarında sizin tarafınızdan yapılacağını varsayalım. Her iki tarafa da asansörlü taşımacılık yapılacak Böyle bir taşıma işlemini maliyeti 3500₺ civarıdır. Tabi pazarlık ve anlaşma şartları her zaman değişkenlik gösterebilir.

Sizde bugün şehirlerarası nakliyat firmaları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isitiyorsanız bizi arayın. Elimizden gelenin en iyisini yapalım .

Ankara Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma

Ankara Şehirlerarası parça eşya taşıma hizmetimizde mevcuttur. Komple ev taşıma yanı sıra birkaç parça eşyanında taşınma işini isteğiniz ile il yada ilçeye yapıyoruz. Bu parça eşyalarında sigorta ,paketleme ve diğer montaj işleri de bize ait.

Şehirlerarası Küçük Kamyonet Nakliye

Şehirler arası küçük kamyonet nakliye ile çeyiz eşyası taşıma yada az miktarda taşıma işleriniz için kamyonet tarzı araçlarımız mevcuttu. Acil yada anlık lüçük nakliyat işlerinde sizlere bu konuda da uygun fiyatlara hizmet veriyoruz.

Facebook üzeri bize ulaşın.

Ankara Şehirlerarası Ev Taşıma Fiyatları Listesi (Pazarlık Payımız Vardır )

Asansörsüz Ankara Adana 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 3000

Ankara Adana arası ev taşıma fiyatı 3000₺ ve evden eve nakliye fiyatı çok yüksek olmayan katlar için geçerli. Asansörsüz ev taşıma fiyatı

Ankara Bingöl Arası 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 3750

Ankara Bingöl arası ev taşıma fiyatı evden eve nakliye asansörsüz fiyatıdır. Yüksek katlarda fiyatlar değişir.

Ankara Mardin Arası 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 4000

Ankara Mardin Arası evden eve nakliyat fiyatı asansörsüz yüksek katlarda fiyatlar değişir. Pazarlık payımız vardır.

Ankara Batman Arası 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 4250

Ankara Batman arası ev taşıma fiyatı asansörsüz olarak yapılan için geçerlidir. 2+1 evler için.

Ankara Bitlis Arası 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 4000

Ankara Bitlis arası ev taşıma fiyatları asansörsüz olan için geçerlidir. Pazarlık payımız vardır.

Ankara Mersin Arası 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 3000

Ankara Mersin arası evden eve nakliyat asansörsüz ev taşıma fiyatı pazarlık payımız vardır.

Ankara Ağrı Arası 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 4500

Ankara Ağrı arası ev taşıma fiyatlarımız asansörsüz olmak kaydı ile pazarlık payımız vardır.

Ankara Diyarbakır Arası 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 3750

Ankara Diyarbakır arası evden eve nakliyat fiyatlarımız %10 indirimli olarak yapılır pazarlık payımız vardır.

Ankara Van Arası Ev 2+1 Taşıma Fiyatı 4750

Ankara Van arası ev taşıma fiyatlarımız asansörsüz olarak % 10 indirimli ve pazarlık payı vardır.

Ankara Erzurum Arası 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 4500

Ankara Erzurum arası standart evden eve nakliyat fiyatımız pazarlık payı vardır.

Ankara Gaziantep Arası 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 3250

Ankara Gaziantep arası evden eve nakliyat tüm nakliye ve ev taşıma fiyatlarında indirim sözü

Ankara ve Trabzon,Rize,Ordu,Giresun,Artvin,Samsun arası 2+1 ev taşıma fiyatı 3000-4000

Ankara Trabzon,Rize,Ordu,Giresun,Artvin,Samsun arası 2+1 evden eve nakliyat fiyatları asansörsüz olan için geçerlidir. Pazarlık payı vardır.

Ankara ve Iğdır,Kars,Erzincan,Ardahan arası 2+1 ev taşıma fiyatı 5000

Ankara ve Iğdır,Kars,Erzincan,Ardahan arası 2+1 evden eve nakliyat fiyatları asansörsüz pazarlık payı vardır.

Adana Pikap Nakliye
.
Adana Pikap Nakliye
.
Adana Küçük Nakliye
.
Evden Eve Nakliyat
.
Asansör Kiralama
.
Adana Kamyonet Nakliye
.
Şehir İçi Nakliye
.
Adana Evden Eve Nakliyat
.
Adana Pikap Nakliye
.
Ataşehir Evden Eve Nakliyat
.
Ankara Beyaz Eşya Servisi
.
Çankaya Beyaz Eşya Servisi
.
Ankara Beyaz Eşya Servisi
.