Balıkesir Şehirlerarası Taşıma

Şayet bir işgören veya çalışan  iseniz ve iş sebebi  kent değişiklik yapmak zorunda iseniz tam da doğru yerdesiniz. Balıkesir  şehirlerarası taşıma alanında 25 senelik bir edinim ile kent içi ve şehirlerarası ev eşyası nakliyat hizmeti veriyoruz. Balıkesir Nakliye hizmetlerimizin tüm bunlar satın alan memnuniyeti üstüne düzenlenir. Belirleme dönemlerinde şark dan batıya batıdan doğuya şeklinde Türkiye'nin dört köşesinde nakliyecilik hizmeti sunuyoruz. Şehirlerarası eşya nakliyat hakikaten de hem zor hemde itina ve doğru planlama gerektiren bir iştir. Bunun farkında olarak gün geçtikçe tecrübelerimizi artırıyoruz.

Balıkesir Şehirlerarası Evden Eve Taşıma Periyodu

Bizimle iletişime geçtiğiniz anda Balıkesir şehirlerarası taşıma için bir süreç başlatırız. Bu süreç tanışma ve ücretsiz bir şekilde verdiğimiz ekspertiz hizmeti ile adım atar. Bu noktada bizlerden tam olarak ne dilediğiniz anlamaya çalışırız. Eşyaların tespiti,ev konumu,teslim alma ve teslimat zamanı şeklinde bütün bilgileri planlarız. Verdiğimiz sölerin tamamını eksiksiz tutabilmek ve sizi memnun edebilmek için bu süreç bizim için oldukça önemlidir. Bu süreçte şunlar var;

Parasız Ekspertiz: Evden eve taşıma için ihtiyaç duyulan tüm planlama bu noktada yapılır.Paketleme malzemeleri,asansörün kurulacağı ve kamyonun yanaşacağı yere kadar tüm işler planlanır.Taşınma zamanı ve saati belirlenir.Fiyat hikayesinde antak kalma sağlanır ve lüzumlu evrak işleri düzenlenir.

Eşyaların Toplanması: Taşınma günü antak kalma şartlarına gore minik eşyalar kolilere yerleştirilir,mutfak eşyaları vesaire. Elektronik eşyalar,biblolar şeklinde minik bütün eşyalar toparlanır.Doğal olarak bu antak kalma şartlarına göre farklılık gösterir. Toplama bizlere ilişkin olan nakliyat sistemi ve toplama size ilişkin olan nakliyat sistemi vardır. Bu tamamen  fiyat anlaşması ile alakalıdır.

Mobilya Ve Beyaz Eşya De Montaj İşlemi : Sonrasında evden de monte edilmesi ihtiyaç duyulan mobilyalar,beyaz eşyalar,avizeler,klima şeklinde bütün eşyaların sökme işlemi yapılır.

Evden Eve Eşya Paketleme: Daha sonra ev eşyalarınızın tümü sayfa başnda gördüğünüz baloncuklu naylon ve streç film desteği ile korunaklı ve hijyenik biçimde paketlenir.

Yükleme ve İstif: Bu mevzu paketlemeden daha mühim bir iştir. Eşyaları enstruman içerisinde düzgün biçimde ağır eşyalar alta hafifler üste olacak biçimde istif etmek icap eder. Aksi şekilde paketlemenin pek bir faydası olmayacaktır. Firmamız bu mevzularda çok tecrübelidir.

Not: Bu işlemlerin tam tersi sözgelişi mobilya ve beyaz eşyaların montajları yeni evinizde dilediğiniz düzene gore yapılacaktır.

Balıkesir Sigortalı ve Sözleşmeli Şehirlerarası Taşıma

Her insanın eşyası kendine gore kıymetlidir. Müşterilerimiz bizi aradığında ilk sual sigortalı nakliyecilik yapıyormusunuz diye sorar. Eşyalarım zarar görürmü görürse ne olacak şeklinde endişeleri var haklı olarak. Hepimiz eşyalarınızı şehirlerarası nakliyat sırasında kaza ,organik afet,hırsızlık şeklinde vakalara karşı eşya bedelince sigortalıyoruz. Öteki sigorta firmalarının karşılamadığı durumlar için kontrat şartlarına bağlı olarak gereğini yapıyoruz.

Maalesef sigorta firmaları işçilik esnasında doğabilecek hasarları karşılamıyor. Mesela işçilerden bir paketleme veya yükleme yaparken eşyanıza istemden de olsa zarar verse bunu sigorta firmaları karşılamaz. Karşılar diyen kimselere güven etmeyiniz. Araştırınız taşıma emtea sigortası. Bu şeklinde durumlarda güvence firmamızdır. Bundan asla endişeniz olmasın.Esasen ustalaşmış olarak verdiğimiz hizmet yardımıyla bu şekilde bir hasar oluşması da olası değildir.

Balıkesir Şehirlerarası Taşıma Tutarları

Balıkesir şehirlerarası taşıma tutarları hakkındaki şuradan şuraya şu fiyat buradan buraya bu fiyat diye buraya sıralama yapmamız olası değildir.Her müşterinin eşyası ve işçilik vakası fark eder. Sadece size vazı örnekler verebilir. Mesela ;

Balıkesir Adana Arası Ev Nakliyat Tutarları : Ankara Adana arası 3+1 bir evinizin 5. kat dan alınıp yeniden 5. kata taşınacağını varsayalım. Minik eşyalarında sizin tarafınızdan yapılacağını varsayalım. Her iki tarafa da asansörlü nakliyecilik yapılacak Bu şekilde bir nakliyat işlemini maliyeti 3500₺ civarıdır. Doğal olarak pazarlık ve antak kalma şartları daima değişkenlik izah edebilir.

Sizde bugün şehirlerarası taşıma firmaları ve tutarları hakkındaki ayrıntılı informasyon almak isitiyorsanız bizi arayın. Elimizden gelenin en iyisini tecrübe edelim .

Balıkesir Şehirlerarası Parça Eşya Nakliyat

Balıkesir Şehirlerarası parça eşya nakliyat hizmetimizde mevcuttur. Topyekün ev nakliyat yanı sıra birkaç parça eşyanında taşınma işini isteğiniz ile il veya ilçeye yapıyoruz. Bu parça eşyalarında sigorta ,paketleme ve öteki montaj işleri de bizlere ilişkin.

Şehirlerarası Minik Kamyonet Nakliye

Balıkesir Şehirlerarası taşıma minik kamyonet nakliye ile çeyiz eşyası nakliyat veya azca oranda nakliyat işleriniz için kamyonet seçimi araçlarımız mevcuttu. Acele veya anlık lüçük taşıma işlerinde sizlere bu mevzuda da müsait fiyatlara hizmet veriyoruz.

Feysbuk üstü bizlere ulaşın.

 

Balıkesir Şehirlerarası Nakliyat ve Ev Taşıma Fiyatları

Balıkesir Adana Arası Evden Eve Ev Taşıma Fiyatı 3500

Balıkesir Adana arası ev taşıma fiyatları 2250,Balıkesir Adana arası nakliye fiyatları 2000-3000 arası Balıkesir Adana arası evden eve nakliyat fiyatları 2500

Balıkesir Ankara Arası Evden Eve Ev Taşıma Fiyatları 2500

Balıkesir Ankara arası ev taşıma fiyatları 2500, Balıkesir Ankara arası nakliye fiyatları 2000-3000 arası Balıkesir Ankara arası evden eve nakliyat fiyatları 2500

Balıkesir Diyarbakır Arası Ev Taşıma Fiyatı 4250

Balıkesir Diyarbakır arası ev taşıma fiyatları 3250, Balıkesir Diyarbakır arası nakliye fiyatları 3500,Balıkesir Diyarbakır arası evden eve nakliyat fiyatları 3250 Balıkesir Diyarbakır arası çalışan taşıma ve nakliye evden eve nakliyat şirketleri arıyorsanız bize ulaşın.

Balıkesir Mersin Arası Ev Taşıma Fiyatları 3500

Balıkesir Mersin arası ev taşıma fiyatları 3500, Balıkesir Mersin arası nakliye fiyatları 3500,Balıkesir Mersin arası evden eve nakliyat fiyatları 3500 Balıkesir Mersin arası çalışan taşıma ve nakliye evden eve nakliyat şirketleri arıyorsanız bize ulaşın.

Adana Pikap Nakliye
.
Adana Pikap Nakliye
.
Adana Küçük Nakliye
.
Evden Eve Nakliyat
.
Asansör Kiralama
.
Adana Kamyonet Nakliye
.
Şehir İçi Nakliye
.
Adana Evden Eve Nakliyat
.
Adana Pikap Nakliye
.
Ataşehir Evden Eve Nakliyat
.
Ankara Beyaz Eşya Servisi
.
Çankaya Beyaz Eşya Servisi
.
Ankara Beyaz Eşya Servisi
.