Çanakkale Şehirler Arası Nakliyeciler

Türkiye çapında verdiğimiz taşımacılık hizmetimize  Çanakkale  şehirlerarası nakliye her zaman önde gelmektedir. Tayin dönemlerinde en çok Antalya  ve doğu Anadolu arası çalışmaktayız. Memur müşterilerimizin ağırlıkta olduğu Çanakkale ilimizden Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine şehirler arası nakliyat hizmeti veriyoruz. Tek ve gerçek işimiz 15 yıldan bu yana evden eve nakliyatttır. Bu sektörün ilk türediği yıllardan bu yana ev taşıma işi yapıyoruz. Bu güne dek gelişen sektörde bizde sürekli kendimizi yeniledik. Siz değerli müşterilerimizin gülen yüzlerini göremek bizi her zaman hırslandırdı ve uzman bir ev taşıma firması olduk.

Çanakkale    Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Firmamız Çanakkale  şehirler arası evden eve nakliyat sektörünün aranan ender firmalarından biridir. Bizim için verdiği sözü tutmak ve dürüst olmak ön planda gelir. Para her zaman kazanılır ama dostluk ve dost kazanmak son derece önem verdiğimiz deyerlendendir. Örnek bugüne dek taşıdığımız müşterilerimizden ailecek görüşmeye başladığımız  kişiler vardır.

Her müşterinin aklına takılan sorular var. Örneğin eşyama zarar gelirmi,yükleme günü kesin gelirmisiniz,söz verdiğiniz tarihte teslim edermisiniz ve eşyaları kendi aracınızlamı yükleyeceksiniz gibi sorular. Şunu unutmayın Baraj nakliyat olarak kendi aracımızla gidemeyeceğimiz işe asla söz vermiyoruz.

Çanakkale   Şehirler Arası Asansörlü Nakliyat

Çanakkale şehirler arası nakliyat için asansör kullanımı zorunluluktur. Yüksek katlarda eşyaların zarar görmeden ve insan gücünü azaltarak çıkarılması çağın buluşudur. Eskişehir’da firmamıza ait asansör mevcuttur. Diğer illerde ise anlaşmalı olduğumuz firmaların asansörlerini kiralayarak bu işi rahatlıkla yapıyoruz. Tüm il ve ilçelerde bu iş geçerli olsada henüz asansör bulunmayan bazı iller var. Ancak bu illerde de çok yüksek katlı binalar olmadığı için manuel olarak fazla eleman takviyesi ile çalışıyoruz.

 

Çanakkale  Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Çanakkale   şehirler arası nakliyat fiyatlarını uygun hale getirebilen bir yapıya sahibiz. Sürekli yapılan çalışmalarımızdan müşterilerimizi sürekli haberdar ediyoruz. Anı istikamete yada ile giden müşterileri tespit ediyoruz. Araç kasalarımız hemen hemen 3 ev eşyası alacak şekilde dizayn edilmiştir. Araçlarımıza ikili ve üçlü gruplar halinde yükleme yaparak taşıma maliyetlerini nerdeyse yarı yarıya düşürüyoruz. Tabi bunun için eşya miktarı da önemlidir. Bir araç üç adet 2+1 ev eşyasını alabilir ancak 3 adet 3+1 ev eşyası sığması mümkün değildir. Bu durumda ücretsiz olarak verdiğimiz ekspertiz hizmetimiz devreye giriyor. Geliğ eşyalarınıza bakıp ona göre karar veriyoruz. Bunun mümkün olmadığı anlarda eşyalarınızın resim yada videolarını sizden istiyoruz.

Çanakkale  Adana Arası  Şehirler Arası  Nakliyat

Çanakkale   Adana arası şehirler arası nakliyat firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sürekli ve haftalık olarak Antalya Adana arası seferlerimiz mevcuttur. Eskişehir!in neresinde olursanız olun istediğiniz tarihte Adana’ya evden eve nakliyat yapabiliriz. Bu seferlere özel nakliyat fiyatlarımız mevcuttur. Bütçenizi sarsmayacağından emin olun. Dönüş aracı olarak sadece yol ve işçilik masraflarına eşyalarınzı taşıyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat Dönüş Aracı Ayarlama Sistemi

Bir aracın yada bir firmanın  aynı anda bütün illerde hizmet vermesi mümkün değil. Acil taşınmanız gereken durumlarda siz araç ayarlama hizmeti veriyoruz. Ancak biz bunu sizden haberli müsadeniz olur ise yapıyoruz. Size bizim aracaımız gelecek deyip başka firma göndermiyoruz. Örnek olarak Ankara’dan Adana’ya taşınacağınızı var sayalım.O gün Adana’dan Ankara’ya gelmiş ve dönüş için iş bakan bir araç var ise bunu size söylüyoruz. Kabul eder iseniz firmayı siz yönlendiriyoruz. Hem bu şekilde fiyatlar da biraz daha uygun halae gelmiş oluyor.

Sigortalı Şehirler Arası Nakliyat

Çanakkale  Şehirler arası nakliyat sırasında mutlaka sigorta poliçenizi hazırlayıp size teslim ediyoruz. Risk almaya gerek yok diye düşünüyorum. Yol halidir bu kazası var belası var. Bu yüzden siz istemeseniz dahi ev eşyalarınızı Ankara şehirler arası nakliyat sırasında mutlaka sigortalıyoruz. Bu zaten çok maliyetli bir işlem değil. Bu gün şartlarında 100 bin tl lik bir sigorta poliçesinin değeri ortalama 100 tl gibi bir rakamdır. 100 tl içinde sizin eşyalarınızı riske sokmanın bir anlamı yok.

Tek İşimiz Şehirler Arası Taşımacılık

Müşteri hizmetleri, Aras  nakliyat’ın 10 yıldan uzun bir süre önce kurulduğundan bu yana temel taşı olmuştur ve kaliteye olan bağlılığımız Türkiye’nin tüm şehirlerarası taşımacılık hizmetlerimizde de parlamaktadır. Süreci başlatmak için, deneyimli taşınma uzmanlarımızdan biri evinize gelecek ve size taşınma maliyetlerinizi ücretsiz ve yazılı olarak bildirecektir.  şehirler arası nakliyat deneyiminizi  kaliteli ve stressiz bir süreç haline getirmek için Aras nakliyat’a güvenin.

 

Çanakkale Şehirlerarası Nakliyat ve Ev Taşıma Fiyatları

Çanakkale Adana arası ev taşıma fiyatları 3000-4000

Çanakkale Adana arası ev taşıma fiyatları 3000₺ olarak belirlense de asansörlü veya asansörsüz olarak 2 gruba ayrılır. Gerçek fiyatlar yapılan görüşmeler sonrası belirlenir. Firmamız Çanakkale Adana arası evden eve nakliyat fiyatlarında her zaman indirim uygular. Ayrıca diğer Çanakkale Adana arası nakliye ve kamyonet nakliyat işleriniz içinde bize ulaşın. Çanakkale Adana arası çalışan bir nakliye şirketi olarak haftalık taşıma seferlerimiz vardır.

Çanakkale Mersin arası ev taşıma fiyatları 3000-4000

Çanakkale Mersin arası ev taşıma fiyatları 3000₺ olarak belirlense de asansörlü veya asansörsüz olarak 2 gruba ayrılır. Gerçek fiyatlar yapılan görüşmeler sonrası belirlenir. Firmamız Çanakkale Mersin arası evden eve nakliyat fiyatlarında her zaman indirim uygular. Ayrıca diğer Çanakkale Mersin arası nakliye ve kamyonet nakliyat işleriniz içinde bize ulaşın. Çanakkale Mersin arası çalışan bir nakliye şirketi olarak haftalık taşıma seferlerimiz vardır. Çanakkale Mersin arası parça eşya taşıma Çanakkale Mersin arası eşya taşıma

Çanakkale Osmaniye Arası ev taşıma fiyatı 3000-4000

Çanakkale Osmaniye arası ev taşıma fiyatları 3000₺ olarak belirlense de asansörlü veya asansörsüz olarak 2 gruba ayrılır. Gerçek fiyatlar yapılan görüşmeler sonrası belirlenir. Firmamız Çanakkale Osmaniye arası evden eve nakliyat fiyatlarında her zaman indirim uygular. Ayrıca diğer Çanakkale Osmaniye arası nakliye ve kamyonet nakliyat işleriniz içinde bize ulaşın. Çanakkale Osmaniye arası çalışan bir nakliye şirketi olarak haftalık taşıma seferlerimiz vardır. Çanakkale Osmaniye arası parça eşya taşıma Çanakkale Osmaniye arası eşya taşıma

Adana Pikap Nakliye
.
Adana Pikap Nakliye
.
Adana Küçük Nakliye
.
Evden Eve Nakliyat
.
Asansör Kiralama
.
Adana Kamyonet Nakliye
.
Şehir İçi Nakliye
.
Adana Evden Eve Nakliyat
.
Adana Pikap Nakliye
.
Ataşehir Evden Eve Nakliyat
.
Ankara Beyaz Eşya Servisi
.
Çankaya Beyaz Eşya Servisi
.
Ankara Beyaz Eşya Servisi
.