Eskişehir Şehirlerarası Nakliyat

Eğer  bir memur yada çalışan iseniz ve iş dolayısıyla şehir değiştirmek zorunda iseniz tam da doğru yerdesiniz. Eskişehir şehirlerarası nakliyat alanında 25 yıllık bir tecrübe ile şehir içi ve şehirlerarası ev eşyası taşıma hizmeti veriyoruz. Eskişehir  şehirler arası  Nakliye hizmetlerimizin tamamı müşteri memnuniyeti üzerine düzenlenir. Atama dönemlerinde doğu dan batıya batıdan doğuya gibi Türkiye’nin dört köşesinde taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Şehirlerarası eşya taşıma gerçekten de hem zor hemde özen ve doğru planlama gerektiren bir iştir. Bunun bilincinde olarak her geçen gün tecrübelerimizi artırıyoruz. Adana şehirlerarası nakliyat şubemize bağlantıdan ulaşın.

Eskişehir Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Süreci

Bizimle iletişime geçtiğiniz anda Eskişehir şehirlerarası nakliyat için bir süreç başlatırız. Bu süreç tanışma ve ücretsiz olarak verdiğimiz ekspertiz hizmeti ile başlar. Bu aşamada bizden tam olarak ne istediğiniz anlamaya çalışırız. Eşyaların tespiti,ev konumu,teslim alma ve teslimat tarihi gibi tüm detayları planlarız. Verdiğimiz sölerin tamamını eksiksiz tutabilmek ve sizi memnun edebilmek için bu süreç bizim için çok önemlidir. Bu süreçte şunlar var;

Ücretsiz Ekspertiz: Evden eve nakliyat için gereken bütün planlama bu aşamada yapılır.Paketleme malzemeleri,asansörün kurulacağı ve kamyonun yanaşacağı yere kadar bütün işler planlanır.Taşınma tarihi ve saati belirlenir.Fiyat konusunda anlaşma sağlanır ve gerekli evrak işleri düzenlenir.

Eşyaların Toplanması: Taşınma günü anlaşma şartlarına göre küçük eşyalar kolilere yerleştirilir,mutfak eşyaları vesaire. Elektronik eşyalar,biblolar gibi küçük tüm eşyalar toparlanır.Tabi bu anlaşma şartlarına göre değişir. Toplama bize ait olan taşıma sistemi ve toplama size ait olan taşıma sistemi vardır. Bu tamamen  fiyat anlaşması ile alakalıdır.

Mobilya Ve Beyaz Eşya De Montaj İşlemi : Daha sonra evden de monte edilmesi gereken mobilyalar,beyaz eşyalar,avizeler,klima gibi tüm eşyaların sökme işlemi yapılır.

Evden Eve Eşya Paketleme: Sonrasında ev eşyalarınızın tümü sayfa başnda gördüğünüz baloncuklu naylon ve streç film yardımı ile korunaklı ve hijyenik şekilde paketlenir.

Yükleme ve İstif: Bu konu paketlemeden daha önemli bir iştir. Eşyaları araç içinde muntazam şekilde ağır eşyalar alta hafifler üste olacak şekilde istif etmek gerekir. Aksi halde paketlemenin pek bir faydası olmayacaktır. Firmamız bu konularda oldukça tecrübelidir.

Not: Bu işlemlerin tam tersi örnek olarak mobilya ve beyaz eşyaların montajları yeni evinizde istediğiniz düzene göre yapılacaktır.

 

Eskişehir Sigortalı ve Sözleşmeli Şehirlerarası Nakliyat

Herkesin eşyası kendine göre kıymetlidir. Müşterilerimiz bizi aradığında ilk soru sigortalı taşımacılık yapıyormusunuz diye sorar. Eşyalarım zarar görürmü görürse ne olacak gibi endişeleri var haklı olarak. Biz eşyalarınızı Eskişehir şehirlerarası nakliyat esnasında kaza ,doğal afet,hırsızlık gibi olaylara karşı eşya bedelince sigortalıyoruz. Diğer sigorta firmalarının karşılamadığı durumlar için sözleşme şartlarına bağlı olarak gereğini yapıyoruz.

Maalesef sigorta firmaları işçilik sırasında doğabilecek hasarları karşılamıyor. Örneğin işçilerden bir paketleme yada yükleme yaparken eşyanıza istemden de olsa zarar verse bunu sigorta firmaları karşılamaz. Karşılar diyen kimselere itimat etmeyiniz. Araştırınız nakliyat emtea sigortası. Bu gibi durumlarda garanti firmamızdır. Bundan hiç endişeniz olmasın.Zaten profesyonel olarak verdiğimiz hizmet sayesinde böyle bir hasar oluşması da mümkün değildir.

Eskişehir  Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları

Eskişehir  şehirlerarası nakliyat fiyatları hakkında şuradan şuraya şu fiyat buradan buraya bu fiyat diye buraya liste yapmamız mümkün değildir.Her müşterinin eşyası ve işçilik olayı farklıdır. Ancak size vazı örnekler verebilir. Örneğin ;

Eskişehir  Adana Arası Ev Taşıma Fiyatları :Eskişehir  Adana arası 3+1 bir evinizin 5. kat dan alınıp yine 5. kata taşınacağını varsayalım. Küçük eşyalarında sizin tarafınızdan yapılacağını varsayalım. Her iki tarafa da asansörlü taşımacılık yapılacak Böyle bir taşıma işlemini maliyeti 3500₺ civarıdır. Tabi pazarlık ve anlaşma şartları her zaman değişkenlik gösterebilir.

Sizde bugün şehirlerarası nakliyat firmaları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isitiyorsanız bizi arayın. Elimizden gelenin en iyisini yapalım .

Eskişehir  Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma

Eskişehir  Şehirlerarası parça eşya taşıma hizmetimizde mevcuttur. Komple ev taşıma yanı sıra birkaç parça eşyanında taşınma işini isteğiniz ile il yada ilçeye yapıyoruz. Bu parça eşyalarında sigorta ,paketleme ve diğer montaj işleri de bize ait.

Şehirlerarası Küçük Kamyonet Nakliye

Eskişehir Şehirlerarası nakliyat küçük kamyonet nakliye ile çeyiz eşyası taşıma yada az miktarda taşıma işleriniz için kamyonet tarzı araçlarımız mevcuttu. Acil yada anlık lüçük nakliyat işlerinde sizlere bu konuda da uygun fiyatlara hizmet veriyoruz.

Facebook üzeri bize ulaşın.

 

Eskişehir Şehirlerarası Nakliyat ve Ev Taşıma Fiyatları

Eskişehir Adana arası ev taşıma fiyatları 3000-4000

Eskişehir Adana arası ev taşıma fiyatları 3000₺ olarak belirlense de asansörlü veya asansörsüz olarak 2 gruba ayrılır. Gerçek fiyatlar yapılan görüşmeler sonrası belirlenir. Firmamız Eskişehir Adana arası evden eve nakliyat fiyatlarında her zaman indirim uygular. Ayrıca diğer Eskişehir Adana arası nakliye ve kamyonet nakliyat işleriniz içinde bize ulaşın. Eskişehir Adana arası çalışan bir nakliye şirketi olarak haftalık taşıma seferlerimiz vardır.

Eskişehir Mersin arası ev taşıma fiyatları 3000-4000

Eskişehir Mersin arası ev taşıma fiyatları 3000₺ olarak belirlense de asansörlü veya asansörsüz olarak 2 gruba ayrılır. Gerçek fiyatlar yapılan görüşmeler sonrası belirlenir. Firmamız Eskişehir Mersin arası evden eve nakliyat fiyatlarında her zaman indirim uygular. Ayrıca diğer v Mersin arası nakliye ve kamyonet nakliyat işleriniz içinde bize ulaşın. Eskişehir Mersin arası çalışan bir nakliye şirketi olarak haftalık taşıma seferlerimiz vardır. Eskişehir Mersin arası parça eşya taşıma Eskişehir Mersin arası eşya taşıma

Eskişehir Osmaniye Arası ev taşıma fiyatı 2800-3500

Eskişehir Osmaniye arası ev taşıma fiyatları 3000₺ olarak belirlense de asansörlü veya asansörsüz olarak 2 gruba ayrılır. Gerçek fiyatlar yapılan görüşmeler sonrası belirlenir. Firmamız Eskişehir Osmaniye arası evden eve nakliyat fiyatlarında her zaman indirim uygular. Ayrıca diğer Eskişehir Osmaniye arası nakliye ve kamyonet nakliyat işleriniz içinde bize ulaşın. Eskişehir Osmaniye arası çalışan bir nakliye şirketi olarak haftalık taşıma seferlerimiz vardır. Eskişehir Osmaniye arası parça eşya taşıma Eskişehir Osmaniye arası eşya taşıma

Adana Pikap Nakliye
.