Mardin Şehirlerarası Nakliyat

Sizde bir memur yada çalışma iseniz ve iş dolayısıyla şehir değiştirmek zorunda iseniz tam da doğru yerdesiniz. Mardin şehirler arası nakliyat alanında 25 yıllık bir tecrübe ile şehir içi ve şehirlerarası ev eşyası taşıma hizmeti veriyoruz. Mardin Artuklu şehirlerarası Nakliye hizmetlerimizin tamamı müşteri memnuniyeti üzerine düzenlenir. Atama dönemlerinde doğu dan batıya batıdan doğuya gibi Türkiye'nin dört köşesinde taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Şehirlerarası ev eşyası taşıma gerçekten de hem zor hemde özen ve doğru planlama gerektiren bir iştir. Bunun bilincinde olarak her geçen gün tecrübelerimizi artırıyoruz.Mardin şehirlerarası nakliyeciler içinde Adana'ya en çok sefer yapan firmayız.Adana şehirlerarası nakliyat için sayfamızı geziniz.

Mardin Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Süreci

Bizimle iletişime geçtiğiniz anda Mardin şehirlerarası evden eve nakliyat için bir süreç başlatırız. Bu süreç tanışma ve ücretsiz olarak verdiğimiz ekspertiz hizmeti ile başlar. Bu aşamada bizden tam olarak ne istediğiniz anlamaya çalışırız. Eşyaların tespiti,ev konumu,teslim alma ve teslimat tarihi gibi tüm detayları planlarız. Verdiğimiz sözlerin tamamını eksiksiz tutabilmek ve sizi memnun edebilmek için bu süreç bizim için çok önemlidir. Bu süreçte şunlar var;

Ücretsiz Ekspertiz: Mardin Evden eve nakliyat için gereken bütün planlama bu aşamada yapılır.Paketleme malzemeleri,asansörün kurulacağı ve kamyonun yanaşacağı yere kadar bütün işler planlanır.Taşınma tarihi ve saati belirlenir.Fiyat konusunda anlaşma sağlanır ve gerekli evrak işleri düzenlenir.

Eşyaların Toplanması: Taşınma günü anlaşma şartlarına göre küçük eşyalar kolilere yerleştirilir,mutfak eşyaları vesaire. Elektronik eşyalar,biblolar gibi küçük tüm eşyalar toparlanır.Tabi bu anlaşma şartlarına göre değişir. Toplama bize ait olan taşıma sistemi ve toplama size ait olan taşıma sistemi vardır. Bu tamamen  fiyat anlaşması ile alakalıdır.

Mobilya Ve Beyaz Eşya De Montaj İşlemi : Daha sonra evden de monte edilmesi gereken mobilyalar,beyaz eşyalar,avizeler,klima gibi tüm eşyaların sökme işlemi yapılır.

Evden Eve Eşya Paketleme: Sonrasında ev eşyalarınızın tümü sayfa başında gördüğünüz baloncuklu naylon ve streç film yardımı ile korunaklı ve hijyenik şekilde paketlenir.

Yükleme ve İstif: Bu konu paketlemeden daha önemli bir iştir. Eşyaları araç içinde muntazam şekilde ağır eşyalar alta hafifler üste olacak şekilde istif etmek gerekir. Aksi halde paketlemenin pek bir faydası olmayacaktır. Firmamız bu konularda oldukça tecrübelidir.

Not: Bu işlemlerin tam tersi örnek olarak mobilya ve beyaz eşyaların montajları yeni evinizde istediğiniz düzene göre yapılacaktır. Yüksek katlar için asansörlü taşımacılık hizmetimiz vardır. Armut aracılığı ile bizden fiyat alabilirsiniz.

 

 

Mardin evden eve nakliyat

Mardin Sigortalı ve Sözleşmeli Şehirlerarası Nakliyat

Herkesin eşyası kendine göre kıymetlidir. Müşterilerimiz bizi aradığında ilk soru sigortalı taşımacılık yapıyormusunuz diye sorar. Eşyalarım zarar görürmü görürse ne olacak gibi endişeleri var haklı olarak. Biz eşyalarınızı Mardin  şehirlerarası taşımacılık  esnasında kaza ,doğal afet,hırsızlık gibi olaylara karşı eşya bedelince sigortalıyoruz. Diğer sigorta firmalarının karşılamadığı durumlar için sözleşme şartlarına bağlı olarak gereğini yapıyoruz.

Maalesef sigorta firmaları işçilik sırasında doğabilecek hasarları karşılamıyor. Örneğin işçilerden bir paketleme yada yükleme yaparken eşyanıza istemden de olsa zarar verse bunu sigorta firmaları karşılamaz. Karşılar diyen kimselere itimat etmeyiniz. Araştırınız nakliyat emtea sigortası. Bu gibi durumlarda garanti firmamızdır. Bundan hiç endişeniz olmasın.Zaten profesyonel olarak verdiğimiz hizmet sayesinde böyle bir hasar oluşması da mümkün değildir.

Mardin  Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları

Mardin  şehirlerarası nakliyat fiyatları hakkında şuradan şuraya şu fiyat buradan buraya bu fiyat diye buraya liste yapmamız mümkün değildir.Her müşterinin eşyası ve işçilik olayı farklıdır. Ancak size vazı örnekler verebilir. Örneğin ;

Mardin  Adana Arası Ev Taşıma Fiyatları

Mardin  Adana arası 3+1 bir evinizin 5. kat dan alınıp yine 5. kata taşınacağını varsayalım. Küçük eşyalarında sizin tarafınızdan yapılacağını varsayalım. Her iki tarafa da asansörlü taşımacılık yapılacak Böyle bir taşıma işlemini maliyeti 3500₺ civarıdır. Tabi pazarlık ve anlaşma şartları her zaman değişkenlik gösterebilir.

Sizde bugün şehirlerarası nakliyat firmaları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isitiyorsanız bizi arayın. Elimizden gelenin en iyisini yapalım .

Mardin   Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma

Mardin Şehirlerarası parça eşya taşıma hizmetimizde mevcuttur. Komple ev taşıma yanı sıra birkaç parça eşyanında taşınma işini isteğiniz ile il yada ilçeye yapıyoruz. Bu parça eşyalarında sigorta ,paketleme ve diğer montaj işleri de bize ait.

Mardin Şehirlerarası Küçük Kamyonet Nakliye

Şehirler arası küçük kamyonet nakliye ile çeyiz eşyası taşıma yada az miktarda taşıma işleriniz için kamyonet tarzı araçlarımız mevcuttu. Acil yada anlık küçük nakliyat işlerinde sizlere bu konuda da uygun fiyatlara hizmet veriyoruz.

Facebook üzeri bize ulaşın.

 

Mardin Şehirler Arası Ev Taşıma Fiyatları

Mardin Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatlarında Kampanya (Pazarlık Payımız Vardır )

Asansörsüz Mardin Ankara Arası 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 3750

Mardin Ankara arası ev taşıma fiyatı 3750 ₺ çok yüksek olmayan katlar için geçerli. Asansörsüz ev taşıma fiyatı

Mardin Adana Arası 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 2500

Mardin Adana arası ev taşıma fiyatları standart evden eve nakliye asansörsüz fiyatıdır. Yüksek katlarda fiyatlar değişir.

Mardin Mersin Arası 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 2750

Mardin Mersin Arası ev taşıma fiyatları standart evden eve nakliyat fiyatı asansörsüz yüksek katlarda fiyatlar değişir. Pazarlık payımız vardır.

Mardin Antalya Arası 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 3750

Mardin Antalya arası ev taşıma fiyatı asansörsüz olarak yapılan için geçerlidir. 2+1 evler için.

Mardin Konya Arası 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 3500

Mardin Konya arası ev taşıma fiyatları asansörsüz olan için geçerlidir. Pazarlık payımız vardır.

Mardin Eskişehir Arası 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 3700

Mardin Eskişehir arası ev taşıma fiyatlarımız standart evden eve nakliyat asansörsüz ev taşıma fiyatı pazarlık payımız vardır.

Mardin Kütahya Arası 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 3750

Mardin Kütahya arası ev taşıma fiyatlarımız asansörsüz olmak kaydı ile pazarlık payımız vardır.

Mardin Niğde Arası 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 3750

Mardin Niğde arası ev taşıma fiyatlarımız standart evden eve nakliyat fiyatlarımız %10 indirimli olarak yapılır pazarlık payımız vardır.

Mardin Nevşehir Arası Ev 2+1 Taşıma Fiyatı 3500

Mardin Nevşehir arası ev taşıma fiyatlarımız asansörsüz olarak % 10 indirimli ve pazarlık payı vardır.

Mardin Sivas Arası 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 3250

Mardin Sivas arası ev taşıma fiyatlarımız ekonomik evden eve nakliyat fiyatımız için pazarlık payı vardır.

Mardin Kayseri Arası 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 3250

Mardin Kayseri arası evden eve nakliyat tüm nakliye ve ev taşıma fiyatlarında indirim sözü

Mardin ve Trabzon,Rize,Ordu,Giresun,Artvin,Samsun arası 2+1 ev taşıma fiyatı 3000-4000

Mardin Trabzon,Rize,Ordu,Giresun,Artvin,Samsun arası 2+1 evden eve nakliyat ve taşıma fiyatları asansörsüz olan için geçerlidir. Pazarlık payı vardır.

Mardin Yozgat Arası 2+1 ev taşıma fiyatı 3250

Mardin Yozgat arası ev taşıma fiyatları indirimli fiyatlar. Mardin Yozgat arası çalışan evden eve nakliye firmaları arıyorsanız bize ulaşın.

Nusaybin Şehirlerarası Nakliyat

Mardin Nusaybin şehirlerarası nakliyat firmaları arıyorsanız bize ulaşın. Nusaybin'den Tüm illere nakliyat

Kızıltepe Şehirlerarası Nakliyat

Mardin Kızıltepe civarı şehirlerarası nakliyat firmaları arıyorsanız bize ulaşın. Nusaybin'den Tüm illere nakliyat

Midyat Şehirlerarası Nakliyat

Mardin Midyat civarı şehirlerarası nakliyat firmaları arıyorsanız bize ulaşın. Midyat'dan Tüm illere nakliyat.Midyat nakliyeciler
Adana Pikap Nakliye
.
Adana Pikap Nakliye
.
Adana Küçük Nakliye
.
Evden Eve Nakliyat
.
Asansör Kiralama
.
Adana Kamyonet Nakliye
.
Şehir İçi Nakliye
.
Adana Evden Eve Nakliyat
.
Adana Pikap Nakliye
.
Ataşehir Evden Eve Nakliyat
.
Ankara Beyaz Eşya Servisi
.
Çankaya Beyaz Eşya Servisi
.
Ankara Beyaz Eşya Servisi
.