Sigortalı taşımacılık sektöründe lider  olan firmamız siz değerli müşterilerimizin gözünü arkada bırakmadan çalışmalarını yürütebilmek için son derece büyük bir titizlik ve düzenle çalışmaya 2001 yılından beri devam ediyor. Çalıştığımız müşterilerimizin her biri bizim için portföy olarak geri dönmüş olup, genelde bizimle çalışan her müşterimiz bir başkasına tavsiye olarak ismimizi verdiği için büyük bir onur ve gurur duyuyoruz. Bu güvene ve memnuniyete karşılık olarak iş ahlakımızı bozmadan, ekibimize sonsuz bir güvenle yıllardır bu işi yapıyoruz. Hizmetlerimizden memnun kalmanız için bütün müşterilerimizin özel isteklerine, ricalarına asla hayır demiyoruz. Sigortalı evden eve nakliyat ve Taşımacılık işi güven üzerine kurulan bir iş olduğu için, müşterilerimizin bize emanet ettikleri eşya, dosya, belge, mobilya vb. her şeyin değerinin farkında, bilincindeyiz.

Sigortalı Taşımacılık Önemi 

Sigortalı taşımacılık   evden eve nakliyat ve parça taşımacılığı işlerinin meşhur olmasıyla firmaların birbiriyle rekabet için buldukları ve müşterilerin içini rahatlatacak bir yöntem olarak son yıllarda ortaya çıkmış bir garantidir. Sigortalı taşımacılıkta taşınan eşyaların bir hasar görmesiyle bu hasarın karşılaması olarak bilinen sigortalı taşımacılık, sıfır olan ürünlerin yükleme veya paketleme sırasında uğradığı hasarın ve diğer ürünlerin taşıma yapılan aracın kaza yapması sonucunda uğradığı kaza sonucu uğradığı hasarın kapsanması durumudur.

Hiçbir nakliye şirketinde olmadığı gibi firmamızda da ikinci el ürünler sigorta kapsamına girmez. Sigorta şirketleri ikinci el olan ürünlerin taşınması sırasında oluşabilecek hasar ve arızalar için sigorta yapmaz. Evden eve taşımacılık sektöründe en çok şehirler arası nakliyat için sigorta önemlidir. Nakliyat sigortası ile yaptıracağınız poliçe sayesinde eşyalarınız sigorta altına alınmış olur.

Eşyalarınızın taşındığı aracın kaza yapması sonucunda meydana gelebilecek tüm hasar sigorta altında olacaktır. Şehir içinde yapılan evden eve nakliyat işlerinde sigortaya çok ta gerek duyulmasa da şehirler arası nakliyat işlerinde sigorta oldukça önemlidir.

 

Adana Pikap Nakliye
.
Adana Pikap Nakliye
.
Adana Küçük Nakliye
.
Evden Eve Nakliyat
.
Asansör Kiralama
.
Adana Kamyonet Nakliye
.
Şehir İçi Nakliye
.
Adana Evden Eve Nakliyat
.
Adana Pikap Nakliye
.
Ataşehir Evden Eve Nakliyat
.
Ankara Beyaz Eşya Servisi
.
Çankaya Beyaz Eşya Servisi
.
Ankara Beyaz Eşya Servisi
.